Ticaretin Kolaylaştırılması Koordinasyon Komitesi uhdesinde, başkanlığını İstanbul Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Sn. Hayrettin YILDIRIM’ın gerçekleştirdiği toplantıya katılım sağladık.
![Ticaretin Kolaylaştırılması Koordinasyon Komitesi uhdesinde, başkanlığını İstanbul Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Sn. Hayrettin YILDIRIM’ın gerçekleştirdiği toplantıya katılım sağladık.](upload/content/content_2023-04-28_09-05-24.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Altay YEGİN, Lojistik Çalışma Komisyonu Başkanımız Sn. Nida KARABULUT, derneğimiz üyesi Sn. Seda KANBAK ve Sn. Hakan METE’nin katılım sağladığı toplantıda görüş ve önerilerimizi ilettik.