Ticaretin Kolaylaştırılması Eylem Planı 2024-2028 Çalıştayına 17-18 Ekim Tarihlerinde Katılım Sağladık.
![Ticaretin Kolaylaştırılması Eylem Planı 2024-2028 Çalıştayına 17-18 Ekim Tarihlerinde Katılım Sağladık.](upload/content/content_2023-10-19_08-45-43.jpg)
Açış konuşmasını Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa TUZCU’nun gerçekleştirdiği Ticaretin Kolaylaştırılması Eylem Planı 2024-2028 Çalıştayına 17-18 Ekim tarihlerinde katılım sağladık.
Görüş, öneri ve taleplerimizi ilettiğimiz üç oturumda tamamlanan çalıştaya derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmet Altay YEGİN ve Üyemiz Sayın Nihat YILMAZ katılım sağlamıştır.